Sarmale la cuptorPostat de sufletista in Mancaruri cu carne
Inapoi la reteta
|
si eu vreau macar una.Arata suuuper
...f bune
merg sa fac sarmale
mi-ai facut pofta
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|