Sarmalute ardelenestiPostat de diaconta in Mancaruri cu carne Ardeleanca fiind tare-mi mai plac sarmalutele......... Inapoi la reteta |
Vin acuma.....mai ai?
la noi in familie dispar cam repejor






super bune mai nou am incercat si cu mamaliguta dupa prietena mea danuta care e moldoveanca ,sant grozave sincer la noi in ardeal nu se fac cu mamaliguta dar ea ma convins
....dar imi place mamaliga cu branza sau cu papricas pe pui sau pe ciuperci
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|