Sarmalute in frunze de vita cu soiaPostat de Constelatialeu in Mancaruri de post Nu va ingramaditi,sa vedeti ca m-am apucat sa tin post,ca e o eroare.,sunt tot pe lista aia buclucasa,a lui Padre..nu renunt la coastele de porc.....doar ca, din cand in cand fac pentru cineva de`ale guri,iar acum a vrut ceva cu soia...... Inapoi la reteta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|