Sarmalute vegetariene( de post) a la RuxyPostat de RuxyRux in Mancaruri de post Sarmalute delicioase pe care vi le recomand cu drag! Inapoi la reteta |








mi-e dor de sarmalute de post
arata biine raaau ale tale


am retinut ideea ,interesant cu seminte
ardeii sunt din productie proprie ?
....Da sunt productie proprie...pupici
Sunt prea deosebiti sa-i fi gasit undeva acum . Si eu m-am trezit cu un ardei iute care acum s-a copt printre muscatile din balcon .



|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|