Sarmalute vegetariene( de post) a la Ruxy

Postat de RuxyRux in Mancaruri de post
17 Noi 2010 | 10519 vizualizari

Sarmalute delicioase pe care vi le recomand cu drag!

Inapoi la reteta

Comentarii (30)

la 18.11.2010, 13:12
la 18.11.2010, 17:19
Epurasha dragalasha
la 18.11.2010, 18:35
bune, bune
la 18.11.2010, 18:42
Multumesc Adriana
la 18.11.2010, 19:38
Superb arata si cu stafide....tare bune trebuie sa fie
la 18.11.2010, 20:12
Multumesc Sylvia!
la 18.11.2010, 20:27
Foarte fine si apetisante
la 18.11.2010, 20:31
Cu plecaciune...multumesc
la 18.11.2010, 22:20
ce ciusti micutee mi-e dor de sarmalute de post arata biine raaau ale tale
la 18.11.2010, 22:22
Anamaria...esti simpatica tareee
la 19.11.2010, 08:23
am retinut ideea ,interesant cu seminte ardeii sunt din productie proprie ?
la 19.11.2010, 08:25
Cum ai ghicit? ....Da sunt productie proprie...pupici
la 19.11.2010, 08:35
Sunt prea deosebiti sa-i fi gasit undeva acum . Si eu m-am trezit cu un ardei iute care acum s-a copt printre muscatile din balcon .
la 19.11.2010, 08:39
Ce dragut!!!!
la 19.11.2010, 14:06
ffff bune!!!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or