SavarinePostat de madi_marin in Prajituri E a doua oară când le pregătesc. E adevărat că data trecută au ieşit mai frumoase, asta datorită faptului că am folosit formele ondulate de tartă, dar de data asta am preferat formele individuale de aluminiu. Sunt foarte gustoase, mai ales că prin frişcă am strecurat şi câteva zmeurele din dulceaţă. Serviţi, vă rog Inapoi la reteta |
mi-e pofta de savarine 
nu sunt prea incantata de ele, probabil pentru ca nu au forma ondulata...
Dulcele meu preferat din copilarie
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|