Snitel de porc cu susanPostat de pusikmea in Porc am vazut reteta la kami si am incercat-o numaidecat, avand in vedere ca sunt preferatele lui doru, am zis sa incerc si asa, mie imi plac la nebunie, astept sa vad daca o sa-i placa si lui, ms kami pentru reteta :* Inapoi la reteta |
si???i-au placut??eu numai asa le fac de cativa ani ...simple nu se mai mananca
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|