Snitel de soiaPostat de nadina73 in Aperitive / Garnituri de obicei fac soia in zilele de post dar acuma am facut si cu ou ,sotului meu i place mult snitelele din soia si cum aici gasesc mai rar soia,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Inapoi la reteta |



...iar faza cu pescarusul
5 x
imi place tot ce faci













ce ai patit danuta ?











pescarus zici ? la ai mei ca sunt mari le zic ca e de crocodil
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|