Sos de visinePostat de MotanLaOale in Aperitive / Garnituri La mine in familie se mananca multe sosuri de fructe cu friptura. Am facut acest sos de visine asa cum il stiam de la bunica. Inapoi la reteta |

Cel mai bun sos ! Pentru mine....Ai un 10 mare de la mine, felicitari !
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|