Sos de visine

Postat de MotanLaOale in Aperitive / Garnituri
24 Iul 2014 | 6647 vizualizari

La mine in familie se mananca multe sosuri de fructe cu friptura. Am facut acest sos de visine asa cum il stiam de la bunica.

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 24.07.2014, 13:42
la 24.07.2014, 13:51
myamii...ce bun e!! faceam in romania!! imi aminteste de copilarie. Din pacate aici nu am visine...
la 24.07.2014, 14:00
ce mult imi place
la 24.07.2014, 14:02
Nu am mancat niciodata...am sa incerc sosultau, este tare apetisant!
la 24.07.2014, 14:06
la 24.07.2014, 14:25
Multumesc
la 24.07.2014, 14:39
Ce bun!
la 24.07.2014, 14:53
trebuie sa fie delicios
la 24.07.2014, 15:15
Cel mai bun sos ! Pentru mine....Ai un 10 mare de la mine, felicitari !
la 24.07.2014, 15:18
buuuun
la 24.07.2014, 15:18
Un sos delicios!
la 24.07.2014, 15:44
la 24.07.2014, 15:51
Multumesc
la 24.07.2014, 17:43
Vaai ce-mi place
la 24.07.2014, 18:24
bun

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or