Soupe de poisson - supa frantuzeasca de pestePostat de mihaelar63 in Supe Mi-am propus sa incerc retete noi de supa cu peste . Fata de reteta originala eu am folosit bucati , capete de peste in loc de peste file si am folosit mai multa apa [ ne place supa cu mult lichid ] .Pe aici pestele este atasat direct de oase, nu se pescuieste direct filetat :))) Aceasta supa frantuzeasca de peste a fost foarte apreciata asa ca o voi mai repeta ! Inapoi la reteta |
Multumesc

Trebuie sa-i inveti pe frumusei cu mancarica sanatoasa
n-am apucat sa fac poze ca s-o postez
pofta buna Ksenya . Sa inteleg ca a fost atat de gustoasa incat este gata ?
O s-o repet din nou,acu am sa fac dupa reteta ta,apoi am s-o repet pe a mea.Tot stiuca am avut si eu
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|