Spanac cu lapte

Postat de sufletista in Mancaruri de legume
15 Oct 2013 | 7452 vizualizari

Reteta ii apartine lui Laura Sava

Inapoi la reteta

Comentarii (24)

la 15.10.2013, 14:58
si la mine e in plan , mi-am adus de acasa si o sa-l fac . Tare bun , imi place
la 15.10.2013, 15:04
la 15.10.2013, 15:24
Ce imi place
la 15.10.2013, 15:29
Lau, spune-mi cum e la gust ca m-ai innebunit, salivez de mor
la 15.10.2013, 15:32
Laura la gust este foarte bun ca nu se simte asa tare spanacul,puiutul mic a zis ca ii place ca are lapte(si nu stia ca am pus lapte )
la 15.10.2013, 15:35
la 15.10.2013, 15:38
poate incerc si eu ca tare m-ai corupt
la 15.10.2013, 15:40
Bun, bun!
la 15.10.2013, 15:44
la 15.10.2013, 15:49
Super!!! Si eu tot cu lapte il fac..ce pofta mi-ai facut!
la 15.10.2013, 15:54
la 15.10.2013, 15:55
Laura sincer eu nu sunt prietena cu spanacu dar reteta asta mi-a placut la gust
la 15.10.2013, 16:28
la 15.10.2013, 16:34
ce fain arata
la 15.10.2013, 16:40

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or