Spanac cu lapte
Postat de sufletista in Mancaruri de legume 15 Oct 2013 | 7452 vizualizari
Reteta ii apartine lui Laura Sava
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 15.10.2013, 14:58
si la mine e in plan , mi-am adus de acasa si o sa-l fac . Tare bun , imi place
la 15.10.2013, 15:24
Ce imi place
la 15.10.2013, 15:29
Lau, spune-mi cum e la gust ca m-ai innebunit, salivez de mor 
la 15.10.2013, 15:32
Laura la gust este foarte bun ca nu se simte asa tare spanacul,puiutul mic a zis ca ii place ca are lapte(si nu stia ca am pus lapte
)
la 15.10.2013, 15:38
poate incerc si eu ca tare m-ai corupt
la 15.10.2013, 15:40
Bun, bun!
la 15.10.2013, 15:49
Super!!! Si eu tot cu lapte il fac..ce pofta mi-ai facut!
la 15.10.2013, 15:55
Laura sincer eu nu sunt prietena cu spanacu dar reteta asta mi-a placut la gust
la 15.10.2013, 16:34
ce fain arata
COMENTEAZA