Spanac cu snitele de soia in crusta rosie

Postat de Anamaria7 in Mancaruri de post
21 Mar 2011 | 7110 vizualizari

Soia SOia sOiAaA :))) --> Am auzit multe lucruri bune despre soia... daca sunt adevarate... in ziua de azi nu mai stii ce sa mai crezi. Dar rea nu poate fi, orientul o mananca zilnic :) * reduce nivelul colesterolului rau; * reduce hipertensiunea; * impiedica dezvoltarea celulelor canceroase in anumite zone ale corpului; * mentine densitatea osoasa; * usureaza simptomele menopauzei; * intareste sistemul imunitar; * controleaza nivelul glicemiei la diabetici; * reduce inflamarile.

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 21.03.2011, 10:58
bun
la 21.03.2011, 11:37
ce bine arata
la 21.03.2011, 11:57
ce bun spanac
la 21.03.2011, 12:08
la 21.03.2011, 12:19
buna
la 21.03.2011, 13:23
buneeee
la 21.03.2011, 13:24
Fara soia !

la 21.03.2011, 13:25
Dia, nu-ti place soia? vaaaiiiiii
la 21.03.2011, 13:30
Deloooooooooooc
la 21.03.2011, 14:02
Suuuuper bun
la 21.03.2011, 16:45
Arata bine de tot
la 21.03.2011, 21:18
chiar ca arata bine
la 21.03.2011, 21:52
si mie imi plac snitelele din soia
la 23.03.2011, 07:20
la 23.11.2013, 12:47
interesanta reteta

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or