Spirală şi minibaghete cu brânză dulce de vaci
Postat de diaconta in Piine 13 Ian 2013 | 6566 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (59)
la 13.01.2013, 11:15
Ce frumos arata!
la 13.01.2013, 11:25
Si frumoase si bune!
la 13.01.2013, 11:30
Imi vine sa mananc ecranul,asa bine arata...
la 13.01.2013, 11:32
si eu...si eu...VREAU
la 13.01.2013, 11:40
bune rau
la 13.01.2013, 11:42
Multumesc mult
Eu v-as pofti cu drag,pentru ca este destul,eu incerc sa mananc cat mai putine astfel de "bunaciuni" acum.
De aceea am renuntat si la prajitura ce-o aveam in plan.
la 13.01.2013, 11:43
as vrea si eu una
la 13.01.2013, 11:46
Miti
cu mare drag
la 13.01.2013, 11:47
Nu stiu ce le faci de toate iti ies asa minunate.Te felicit
la 13.01.2013, 11:49
ce bine arată!! am văzut la Nadina modul ăsta de lucru al aluatului şi mi-a placut muuuult şi mie
bravo!
la 13.01.2013, 11:52
Dia , as manca pana as face burtica balon , apoi , cuprins de remuscari , m-as ciupi de burta , as face exercitii , marsuri si declaratii cum ca in veci n-o sa mai manance porcul .
la 13.01.2013, 11:52
Rocsi,esti o draguta
la 13.01.2013, 11:53
Gaby,la cozonacii Nadinei am vazut si eu,dar ai ei erau mult mai frumosi
la 13.01.2013, 11:57
Costele
))))))) si eu am promis ca o iau mai lejer cu aluaturi,dulciuri si grasimi.
De regula ma cam tin de cuvant.
Sper doar si promiciunea cu miscarea sa-mi iasa
COMENTEAZA