Spuma de piersici
Postat de Elena_Daria in Dulciuri 6 Iun 2013 | 4433 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (37)
la 06.06.2013, 14:37
:
la 06.06.2013, 14:39
Trebuie sa fac si eu sotului...
la 06.06.2013, 14:45
Motanel
la 06.06.2013, 14:45
Babi
la 06.06.2013, 14:45
Caroline, e foarte buna, racoritoare si parfumata!

la 06.06.2013, 14:49
Super buna!!
la 06.06.2013, 15:02
delicioasa!
la 06.06.2013, 15:03
N-am mancat niciodata, dar imi imaginez ca-i tare bun! O trec la favorite
la 06.06.2013, 15:11
Crina
la 06.06.2013, 15:12
Dea
la 06.06.2013, 15:12
Liliana
la 06.06.2013, 15:14
Patri, e super buna!
Poti sa o papi ca atare sau poti sa o folosesti drept crema pentru o prajitura, sau la briose, cum am facut eu!
COMENTEAZA