Spuma de piersici

Postat de Elena_Daria in Dulciuri
6 Iun 2013 | 4433 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (37)

la 06.06.2013, 14:36
la 06.06.2013, 14:37
:
la 06.06.2013, 14:39
Trebuie sa fac si eu sotului...
la 06.06.2013, 14:44
la 06.06.2013, 14:45
Motanel
la 06.06.2013, 14:45
Babi
la 06.06.2013, 14:45
Caroline, e foarte buna, racoritoare si parfumata!
la 06.06.2013, 14:49
Super buna!!
la 06.06.2013, 15:02
delicioasa!
la 06.06.2013, 15:03
N-am mancat niciodata, dar imi imaginez ca-i tare bun! O trec la favorite
la 06.06.2013, 15:07
la 06.06.2013, 15:11
Crina
la 06.06.2013, 15:12
Dea
la 06.06.2013, 15:12
Liliana
la 06.06.2013, 15:14
Patri, e super buna! Poti sa o papi ca atare sau poti sa o folosesti drept crema pentru o prajitura, sau la briose, cum am facut eu!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or