Spuma de ricotta cu nutellaPostat de RuxyRux in Dulciuri Oauuu...Spuma de ricotta cu nutella este delicioasa! Inapoi la reteta |

un deliciu
abia astept sa aud live
ca tareee mi-e dor
...si noi doua suntem pe acelasi fir
si a inceput el sa ne spuna asa incetisor "o luati spre centru.....' ...Noi,"asa,si pe urma"...el,tot inainte ajungeti in centru,apoi...." ....noi,"no,lasa taica ca ne descurcam noi"
am fi scapat trenul pana ne spunea el pe unde s-o luam
cat despre ,,misu,,Magnific!!!!il postez zilele astea
asa-i cu ardeleneasca...no pana meri...mai bine sezi
cat esti de draguta
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|