Strudel cu afine
Postat de gaby_d in Mancaruri de post 30 Iul 2014 | 10945 vizualizari
Aveam dulceată de afine pe foc şi-o foaie de foietaj dezgheţată în frigider. Şi-n plus, nevoie de un mic dejun rapid de post.
Din două mişcari a fost deja la cuptor.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (38)
la 30.07.2014, 17:54
)))
la 30.07.2014, 18:02
si atat
la 30.07.2014, 18:13
Io n-am nici foietaj,nici afine,dulceata nici atat,tu stai cam departe sa vin si nici nu cred ca ai mai avea,asa ca dai like si ma duc in treaba mea,beau apa si zic "ce bine am mancat"
la 30.07.2014, 18:20
))))))))))))))))))))
la 30.07.2014, 18:21
cum araaatttaaa !!!!
vreau si eu
la 30.07.2014, 18:38
clau, de 15 minute am scos o tava din cuptor
de cand am facut-o prima oara fac de cel putin 2 ori pe saptamana
la 30.07.2014, 18:49
Erata: "dau like" nu "dai like" ca nici n-ai avea la ce sa-mi dai
la 30.07.2014, 18:51
Si cam cate kile zici ca ai amu' tu Gaby?
Dupa aia vezi poate maresti frecventa pe saptamana
))))))
la 30.07.2014, 19:12
tu, vreo 60
la 30.07.2014, 19:13
No,api iti mai permiti inca
)))))
la 30.07.2014, 19:33
)))))))
la 30.07.2014, 20:40
S-au mancat?
la 30.07.2014, 20:49
de muuuult! dar azi am facut iar si d-aia v-am adus si voua reteta
)
la 30.07.2014, 20:53
Bine,lasa-ne reteta c-apoi vedem noi ce facem cu ea
COMENTEAZA