Strudel cu branzaPostat de Corina33 in Prajituri Sunt fan prajituri cu branza si nu numai. Imi plac branzoicile, linzertul cu branza, papanasii cu branza, budinca de branza, placintele cu branza si lista ar putea continua....numai fiica-mea nu vrea sa manance branza:( Inapoi la reteta |

Si eu sunt fan branzeturi







nici eu nu voiam sa ma apropiu de branza cand eram mica. acum, O ADOR
arata foarte bine si pun pariu ca e

mama mea imi facea cand eram acasa.acum cumpar,dar nu-s la fel de bune.poate ma fac harnica si fac si eu in vreo zi

. Ramo, sunt foarte simplu de facut.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|