Suc de fructe(nectar)

Postat de lilik in Bauturi
6 Mai 2011 | 8269 vizualizari

este f bun si natural...mai bine de atat nu se poate..eu am zis ca e nectar acum ramane la aprecierea voastra.

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 06.05.2011, 23:10
Un pahar te rog! mmmmm....tare bun
la 06.05.2011, 23:15
si eu!
la 07.05.2011, 00:31
ce e, ce nu e, nu conteaza! E GROZAV!
la 07.05.2011, 09:42
un pahar te rog
la 07.05.2011, 09:51
E chiar nectar si eu fac zilnic dar fara sa adaug zahar si nici miere
la 07.05.2011, 13:20
la 07.05.2011, 14:12
la 07.05.2011, 18:29
serviti va multumesc tuturor
la 07.05.2011, 21:37
cam tarziu dar vreau si eu putin
la 08.05.2011, 09:46
la 08.05.2011, 15:15
foarte bun
la 08.05.2011, 15:55
la 08.05.2011, 19:05
sanatate....vitamine ce mai conteaza cum ii spune
la 08.05.2011, 19:10
multumesc
la 08.05.2011, 22:13

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or