Suc de fructe(nectar)Postat de lilik in Bauturi este f bun si natural...mai bine de atat nu se poate..eu am zis ca e nectar acum ramane la aprecierea voastra. Inapoi la reteta |
mmmmm....tare bun
va multumesc tuturor
ce mai conteaza cum ii spune
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|