Sufleu de cartofi cu puiPostat de gaby_d in Pui
Inapoi la reteta
|
ce frumos arata in vasul de la Decorix
......la favo cu ea imi place cum suna si cum arata..................
buna tare mancarica
bun,bun
si nici macar n-a fost un print
frumoasa tare te-ai facut
dar....... fetita tare frumoasa e, seamana cu mama (zic eu), amandoua frumoase tare
super poze
,papica megadelicioasa
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|