Supa crema de brocoli (cu mustar)Postat de alinutza1983 in Supe De dieta......... Inapoi la reteta |
..stiu cum e susu! eu sunt singura care mananca astfel de supe ( dar chiar imi plac)...de aia de obiciei dau ingredientele in cantitai pentru 1-2 portii
aziz, mihaela
imi place broccoli...atat de sanatos...supica..
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|