Supa crema de dovleac

Postat de Criss in Supe
21 Noi 2012 | 15615 vizualizari

Desi nu ma omor dupa dovleacul copt, iar in placinte/prajituri nu-mi place deloc, am incercat supa crema de dovleac si mi-a placut foarte tare. Si desigur am s-o repet cat se poate de des in aceasta perioada cand se gaseste dovleac din plin. Reteta e foarte simpla, dietetica si mai ales foarte rapida.

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 21.11.2012, 08:08
Arata tare bine! De probat
la 21.11.2012, 08:19
Multumesc Cris.
la 21.11.2012, 08:50
foarte bine arata
la 21.11.2012, 08:51
arata delicios supa, cred ca a fost foarte buna
la 21.11.2012, 09:40
tare buna trebuie sa fie!!
la 21.11.2012, 09:49
super...
la 21.11.2012, 09:49
la 21.11.2012, 09:53
la 21.11.2012, 10:03
Arata grozav!
la 21.11.2012, 10:05
la 21.11.2012, 10:16
fain arata
la 21.11.2012, 10:18
Multumesc. E si grozav de buna.
la 21.11.2012, 10:28
la 21.11.2012, 10:37
Arata super bine
la 21.11.2012, 19:25

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or