Supa cu piept de pui si taitei
Postat de Lily_Musat in Supe 25 Iun 2009 | 30488 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (4)
la 31.07.2009, 12:17
multumesc fff buna a esit supita
la 20.10.2009, 14:06
De ce nu se fierbe pieptul de pui cu sare si aceeasi apa sa se foloseasca in continuare la supa, apoi sa se adauge restul?
la 27.10.2009, 12:47
Pentru ca pieptul de pui de cumparat are gust de medicamente. Daca ai piept de pui de tzara merge altfel nu, mie nu imi place.
la 16.07.2012, 15:25
f buna bv bv bv bv bv!!!!!!!!!!!!!!!!
COMENTEAZA