Supa de ardei umplutiPostat de mihaelar63 in Supe Vitamina C la farfurie -din ardei proaspat culesi din gradina . Inapoi la reteta |
N-am mancat niciodata, dar arata foarte bine.







super buni 5f









nu mai vb de gust, desi nu am papat niciodata, imi inchipui cat de buna poate fi.....
poftiti la ardei, sunt pentru toata lumea

|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|