Supa de galuste cu pasta de tomate
Postat de Valclaudia in Supe 3 Sep 2015 | 3959 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 03.09.2015, 21:32
Era una din supele preferate în copilărie, una pe care şi acum o mănânc cu aceeaşi poftă.
la 03.09.2015, 21:41
foarte buna
la 03.09.2015, 21:51
Ce mult îmi place ,dar să fie rece!
la 03.09.2015, 21:58
Usoara si tare buna! 
la 03.09.2015, 22:41
ce-mi placeeeeee
la 03.09.2015, 22:43
Buna!
la 04.09.2015, 06:39
Ce buna e!
la 04.09.2015, 08:05
Buna!
la 04.09.2015, 09:24
Buna
la 04.09.2015, 09:30
Imi place!
la 04.09.2015, 10:26
Foarte buna!
la 04.09.2015, 10:27
COMENTEAZA