Supa de pui cu fidea de casa

Postat de Zamfira in Supe
15 Dec 2012 | 5241 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (28)

la 15.12.2012, 16:34
Te-ai grăbit adică mai era o săptămână şi aveam şi eu voie
la 15.12.2012, 16:36
Delicioasa!
la 15.12.2012, 16:38
hei, hei Parinte...ce te asteapta dupa post...cel putin de la noi, de la Brasov, esti pregatit???
la 15.12.2012, 16:40
Pregătit este unul din prenumele mele=)
la 15.12.2012, 16:40
la 15.12.2012, 16:48
))
la 15.12.2012, 17:02
Vin si eu la Brasov pentru o supa buna
la 15.12.2012, 17:03
la 15.12.2012, 17:04
buna supica
la 15.12.2012, 17:05
Parinte )
la 15.12.2012, 17:06
buna tare
la 15.12.2012, 17:10
supa mea preferata
la 15.12.2012, 17:15
Imi place
la 15.12.2012, 17:20
la 15.12.2012, 17:35
felul intai imi place,mancarea cu fasole e buna ....sa vedem ce desert ai facut,vrednicuto!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or