Supa de pui cu fidea de casa
Postat de Zamfira in Supe 15 Dec 2012 | 5241 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 15.12.2012, 16:34
Te-ai grăbit
adică mai era o săptămână şi aveam şi eu voie
la 15.12.2012, 16:36
Delicioasa!

la 15.12.2012, 16:38
hei, hei Parinte...ce te asteapta dupa post...cel putin de la noi, de la Brasov, esti pregatit???
la 15.12.2012, 16:40
Pregătit este unul din prenumele mele=)
la 15.12.2012, 16:40
la 15.12.2012, 16:48
))
la 15.12.2012, 17:02
Vin si eu la Brasov pentru o supa buna
la 15.12.2012, 17:03
la 15.12.2012, 17:04
buna supica
la 15.12.2012, 17:05
Parinte
)
la 15.12.2012, 17:06
buna tare
la 15.12.2012, 17:10
supa mea preferata
la 15.12.2012, 17:15
Imi place
la 15.12.2012, 17:35
felul intai imi place,mancarea cu fasole e buna ....sa vedem ce desert ai facut,vrednicuto!
COMENTEAZA