Supa de pui cu galuste - Philips Multicooker
Postat de Dya in Pui 31 Oct 2013 | 4368 vizualizari
Pe cuvant, cele mai bune si pufoase galuste!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 31.10.2013, 20:56
O supita buna ai pregatit!
la 31.10.2013, 20:57
Merită un multicooker, nu? Supa arată foarte bine.
la 31.10.2013, 21:06
Stii tu ce cred eu despre supele si ciorbele tale 
deci si asta e
la 31.10.2013, 21:12
foarte buna! 
arata grozav!
eu am o problema cu supele si ciorbele, in sensul ca le spumuiesc mereu
am si eu un fix. la cookerul asta cred ca se exclude chestia asta, nu?
la 31.10.2013, 21:14
Buna supa! Am facut si eu si a iesit foarte buna.
Laura eu nu spumez pt ca atunci cand fierb carnea o fierb mai intai separat pana iasa 'mizeria' cum ii zic eu si apoi o pun in oala cu legumele etc
la 31.10.2013, 21:14
Laura poti deschide capacul in timpul fierberii, doar ca trebuie sa ai putin grija la aburi atat..
la 31.10.2013, 21:29
Rocsiuta
la 31.10.2013, 21:29
Padre, eu zic ca da!
Multumesc!
la 31.10.2013, 21:30
Multumesc DIA draga mea!
Din pacate, pozele nu sunt cele mai reusite! Am avut prea mult soare in casa
lumina naturala ce mi-a stricat pozele, mi le-a decolorat
la 31.10.2013, 21:31
Vladimir
Anett
Va multumesc
la 31.10.2013, 21:32
LAurici se pot spumui fara probleme. Asa cum zicea si Rocsi, trebuie doar sa fii atenta cand deschizi capacul!
la 31.10.2013, 21:33
Timi, mai fac si eu asa uneori, la carnea de porc, mi se pare cea mai murdara. Insa, pe de alta parte, daca ii schimb apa in care fierbe i se duce tot gustul
la 31.10.2013, 21:37
Vai ce bunatate!
COMENTEAZA