Supa de pui cu galuste si verdeataPostat de privatelaura in Supe O supica e oricand binevenita, chiar si pe caldura. Mangaie stomacelul piticilor, si ne place si noua, adultilor! Poftiti la masa! Inapoi la reteta |
pentru tine, cu mare drag
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|