Supa de pui cu taitei de casa
Postat de mitinita in Supe 17 Aug 2011 | 5054 vizualizari
La aceasta reteta de supa de pui am pus in folosinta taiteii facuti dupa reteta Laurei Laurentiu
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 17.08.2011, 12:10
place
la 17.08.2011, 13:59
Miti,vin si eu la un castronel
la 17.08.2011, 14:04
Io am scris ca-mi place , dar nici nu gatesc supa , da' nici nu mananc ... ptr cata bataie am luat cand eram ca maruntelele tale , doar , doar io manca si eu asa ceva ... si era facuta din pasare de curte ...
la 17.08.2011, 15:18
buna
la 17.08.2011, 18:26
Cat imi place si cat de des o mai gatesc
la 17.08.2011, 18:42
cat de buna poate sa fie supica de pui cu taietei
la 17.08.2011, 20:10
Delicioasa
la 17.08.2011, 21:47
eu sunt cu ciorba acrita cu bors..dar cu taitei de casa nu am mancat de muuuult
la 17.08.2011, 23:25
lau - pai stii si tu ce buna e
laly -pun o fafurie si pentru tine
onesta - nu-mi fortez maruntelele sa manance, dar tare as mai fugari o gaina prin curte sa o bag la supa
diva,luk,alinutza
la 17.08.2011, 23:30
cris - ce dor mi-a fost de tine.
dia - nimic nu se compara cu o supa buna de pui
mihaela-
rocsi - eu sunt si cu ciorbele si cu supele...parinti moldoveni si crescuta n ardeal
anca -
la 18.08.2011, 00:08
Ai facut o oala mai mare?.......sunt prea multi amatori
si uite asa
se termina repede
COMENTEAZA