Supa de pui cu taitei de casa

Postat de mitinita in Supe
17 Aug 2011 | 5054 vizualizari

La aceasta reteta de supa de pui am pus in folosinta taiteii facuti dupa reteta Laurei Laurentiu

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 17.08.2011, 12:10
place
la 17.08.2011, 13:59
Miti,vin si eu la un castronel
la 17.08.2011, 14:04
Io am scris ca-mi place , dar nici nu gatesc supa , da' nici nu mananc ... ptr cata bataie am luat cand eram ca maruntelele tale , doar , doar io manca si eu asa ceva ... si era facuta din pasare de curte ...
la 17.08.2011, 14:11
la 17.08.2011, 15:14
la 17.08.2011, 15:18
buna
la 17.08.2011, 18:26
Cat imi place si cat de des o mai gatesc
la 17.08.2011, 18:42
cat de buna poate sa fie supica de pui cu taietei
la 17.08.2011, 20:10
Delicioasa
la 17.08.2011, 21:47
eu sunt cu ciorba acrita cu bors..dar cu taitei de casa nu am mancat de muuuult
la 17.08.2011, 22:55
la 17.08.2011, 23:25
lau - pai stii si tu ce buna e
laly -pun o fafurie si pentru tine
onesta - nu-mi fortez maruntelele sa manance, dar tare as mai fugari o gaina prin curte sa o bag la supa

diva,luk,alinutza
la 17.08.2011, 23:30
cris - ce dor mi-a fost de tine.
dia - nimic nu se compara cu o supa buna de pui
mihaela-
rocsi - eu sunt si cu ciorbele si cu supele...parinti moldoveni si crescuta n ardeal
anca -
la 18.08.2011, 00:08
Ai facut o oala mai mare?.......sunt prea multi amatori si uite asa se termina repede
la 18.08.2011, 09:13

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or