Supa de rosii cu cus-cusPostat de Constelatialeu in Supe Supa asta-i un fel de ''nici imbracata,nici dezbracata,nici calare,nici pe jos,nici pe drum,nici pe langa drum''...aveam 3 oase cu maduva,niste rosii mai moi si o idee sa fac un fel de supa crema sau ce urma sa iasa... Inapoi la reteta |
Buna este supa de rosii cu cus-cus!
si uite ca-i facut si supa crema...Bravo!!!!
asa oleaca
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|