Supa de rosii cu cus-cus

Postat de Constelatialeu in Supe
1 Iul 2013 | 8251 vizualizari

Supa asta-i un fel de ''nici imbracata,nici dezbracata,nici calare,nici pe jos,nici pe drum,nici pe langa drum''...aveam 3 oase cu maduva,niste rosii mai moi si o idee sa fac un fel de supa crema sau ce urma sa iasa...

Inapoi la reteta

Comentarii (20)

la 01.07.2013, 18:25
bun bun
la 01.07.2013, 18:30
vin la masa si-mi aduc si lingura
la 01.07.2013, 18:30
De rosii,de rosii,dar in zeama de oaseBuna este supa de rosii cu cus-cus!
la 01.07.2013, 18:33
ce bun!!!
la 01.07.2013, 18:34
Si-ai facut o supa buna!
la 01.07.2013, 18:43
Și călare și pe jos, bună e supa cu os
la 01.07.2013, 18:48
la 01.07.2013, 18:48
Buni,macar gust de carnita ,chioara asa nu-mi intra...
la 01.07.2013, 18:52
BUNA
la 01.07.2013, 19:00
un fel de supa crema sau ce urma sa iasa... si uite ca-i facut si supa crema...Bravo!!!!
la 01.07.2013, 19:05
Simona,dar e cu gust de ''carnita''...
la 01.07.2013, 19:12
asa oleaca
la 01.07.2013, 19:37
Foarte buna
la 01.07.2013, 19:46
buna idee!
la 01.07.2013, 19:54

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or