Taitei de casa

Postat de Constelatialeu in Paste
17 Oct 2014 | 6345 vizualizari

Uite ca am facut si din astia.Aveam pofta de-o supa de rosii cu taitei si am uitat sa cumpar si uite asa am ajuns sa-i fac.Abia mi-am exersat forta intinzand la foaia de taitei.

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 17.10.2014, 13:01
la 17.10.2014, 13:06
munca multa
la 17.10.2014, 13:06
acuma pregatesc supa,foarte buni
la 17.10.2014, 13:07
la 17.10.2014, 13:13
la 17.10.2014, 13:15
la 17.10.2014, 13:19
EEE cum mai furam in copilarie colturile de la ,,patura'' [ foia intinsa de aluat] si o coceam pe ploptan[ plita sobei ]
la 17.10.2014, 13:30
la 17.10.2014, 15:26
Eu din astia nu am facut1
la 17.10.2014, 15:26
Mai fac si eu taitei ,dar mai rarut
la 17.10.2014, 15:47
nu se compara cu cei din comert!!! bravo cleme!!
la 17.10.2014, 16:19
la 17.10.2014, 16:20
la 17.10.2014, 19:21
Reteta de tinut minte!
la 17.10.2014, 19:42
'-bd

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or