Taitei de casa
Postat de Constelatialeu in Paste 17 Oct 2014 | 6345 vizualizari
Uite ca am facut si din astia.Aveam pofta de-o supa de rosii cu taitei si am uitat sa cumpar si uite asa am ajuns sa-i fac.Abia mi-am exersat forta intinzand la foaia de taitei.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (16)
la 17.10.2014, 13:06
munca multa
la 17.10.2014, 13:06
acuma pregatesc supa,foarte buni
la 17.10.2014, 13:19
EEE cum mai furam in copilarie colturile de la ,,patura'' [ foia intinsa de aluat] si o coceam pe ploptan[ plita sobei ]
la 17.10.2014, 15:26
Eu din astia nu am facut1 
la 17.10.2014, 15:26
Mai fac si eu taitei ,dar mai rarut
la 17.10.2014, 15:47
nu se compara cu cei din comert!!! bravo cleme!!
la 17.10.2014, 16:19
la 17.10.2014, 16:20

la 17.10.2014, 19:21
Reteta de tinut minte!
la 17.10.2014, 19:42
'-bd
COMENTEAZA