Tarta crown
Postat de anaiss in Pizza 8 Feb 2012 | 6120 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 09.02.2012, 18:20
Ce frumoasa este!
la 10.02.2012, 00:25
Multumesc mult! Ma bucur ca va place! Data viitoare sper sa-mi iasa mai frumoasa.Asta a fost asa de inceput
va pup
la 10.02.2012, 13:19
Mulltumesc Miuta!!!
la 12.02.2012, 21:20
imi place cum ai facut marginile
la 17.03.2012, 18:42
Extraordinar ! Felicitari !
COMENTEAZA