Tarta cu capsuniPostat de ionela2682 in Dulciuri Daca tot sunt la moda in perioada aceasta..iata ce am preparat eu cu minunatele capsune! Inapoi la reteta |
dar nu-s prea moi capsunile?nu curge umplutura?
ai scris 2 ling.suc lamaie si 1 ling.zeama de lamaie....adica 3 ling.suc de lamaie?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|