Tarta cu capsuni
Postat de Creatsa in Dulciuri 14 Apr 2013 | 11377 vizualizari
O tarta foarte delicioasa!Asta ca sa vedeti ca pot trai o clipa si fara ciocolata:)))
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 14.04.2013, 15:56
arata foarte bine!
la 14.04.2013, 15:58
Multumesc
la 14.04.2013, 16:01
Buna !mai este /macar o feliuta.arata super
la 14.04.2013, 16:12
n-am facut de multa vreme tarta de-asta. Stiu ca e grozava...
la 14.04.2013, 16:40
delicioasa
la 14.04.2013, 16:44
Cred ca e un deliciu! O voi incerca si eu
la 14.04.2013, 16:55
Multumesc
la 14.04.2013, 16:55
Costeo este,abia am taiato
la 14.04.2013, 17:01
Delicioasa!!!
la 14.04.2013, 17:15
la 14.04.2013, 17:28
Ce bunatate de tarta ne-ai adus!
la 14.04.2013, 17:29
Bravo Lavi! Foarte buna si faina.

la 14.04.2013, 17:42
Multumesc
COMENTEAZA