Tarta cu dovlecei
Postat de postavaru in Aperitive / Garnituri 16 Oct 2012 | 6985 vizualizari
Am profitat de legumele proaspete pe care inca le mai gasim in piata si am facut o tarta colorata si delicioasa.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 16.10.2012, 09:58
saru' mana ! Am vrut sa te salut , fara nicio legatura cu dovleceii .
la 16.10.2012, 10:10
Ce fain arată
la 16.10.2012, 10:13
buna buna
la 16.10.2012, 10:26
yammyyyy
la 16.10.2012, 10:37
Tu vii numai cu bunatati
la 16.10.2012, 10:48
Costel, nu prea esti prieten cu dovleceii?
la 16.10.2012, 10:49
Multumesc Padre
la 16.10.2012, 10:49
Vladimir
la 16.10.2012, 10:50
Corina, Rocsi multumesc
la 16.10.2012, 10:52
ba am inceput sa mananc , dar am vrut sa punctez ca de tine eram mai interesat .
la 16.10.2012, 10:59
E super tarta asta. Fara branza e chiar perfecta
la 16.10.2012, 12:29
arata supoer!!!!!
la 16.10.2012, 12:31
Te invidiez pentru asa tarta frumoasa si delicioasa!
la 16.10.2012, 12:47
Timi, barbatii mei, daca nu avea branza nu o mancau
)
la 16.10.2012, 12:49
Miha, partea masculina a familiei a spus ca lipseste carnea
COMENTEAZA