Tarta cu fragi si capsuniPostat de Constelatialeu in Prajituri Pentru ca azi am primit aparatul foto de la reparat ( prietenul la nevoie se cunoaste si ii multumesc),am pus de-o tarta.Aparata foto,este,platou nou este,fragi am cules,capsuni am cumparat.......si-a iesit o tarta....inspirata din ''gradina''Timeei.... Inapoi la reteta |
Si mama s-a laudat ca a facut tarta cu capsuni din gradina dar nu a gasit curier sa imi trimita
. Super reteta
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|