Tarta cu piersici si crumble
Postat de Ina in Dulciuri 27 Noi 2013 | 5414 vizualizari
Multumesc, Timea, penntru reteta de aluat! >:D
Inapoi la reteta
|
Comentarii (28)
la 27.11.2013, 21:45
Iooooooooi ce buna o fi si asta 
la 27.11.2013, 21:46
De aia n-ai facut tu clatite,ca te-ai dat la crumble din astea...
la 27.11.2013, 21:46
daaa .... aluatul asta merge cu orice fructe aromate
la 27.11.2013, 21:47
am facut toata vara tarte cu piersici, mere, prune....delicioase!
Pana anul asta eu nu facusem tarte
la 27.11.2013, 21:48
Super bunaaa
la 27.11.2013, 21:53
Ina eu as manca tarta in loc de trei mese pe zi
)
la 27.11.2013, 21:53
dar nu era cazul sa mai zic la cate retete de tarte am...
la 27.11.2013, 21:55
eu nu stiam sa fac tarte
Prima data am facut fursecuri cu aluatul tau, apoi m-am invatat si la tarte
)
la 27.11.2013, 21:56
Minunata
la 27.11.2013, 21:57
Ruxy, multumesc!
la 27.11.2013, 22:06
ce bunuta e

la 27.11.2013, 22:06
Absolut delicios!!!
la 27.11.2013, 22:34
Ce bine arata!
la 27.11.2013, 22:41
foarte buna
la 27.11.2013, 22:53
Bun si dulce !!!
COMENTEAZA