Tarta cu prune
Postat de sufletista in Prajituri 24 Iul 2012 | 4408 vizualizari
sursa ancuta,mersi pentru reteta
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 24.07.2012, 18:07
si mie o felie....
la 24.07.2012, 18:07
Sa faci bine sa ma astepti si pe mine.
Si sa faci si-o cafea!
la 24.07.2012, 18:12
pe mine sa nu ma astepti ca parca vad ca mananca Miha tot si nu-mi ramane
la 24.07.2012, 18:27
miha am facut si cafeaua
la 24.07.2012, 18:27
timea
la 24.07.2012, 18:27
caroline
la 24.07.2012, 18:28
dia facem alta
la 24.07.2012, 18:38
ce de bunaciuni ai facut.
la 24.07.2012, 18:41
gurita
la 24.07.2012, 18:41
medi sa mai punem niste kilograme in plus
la 24.07.2012, 19:14
arata ff bine..cred ca si e ff buna!!!
la 24.07.2012, 19:37
si eu am prune si nu stiam ce sa fac,e o idee,buna tare
la 24.07.2012, 20:44
Foarte fain arata!! Fur o portie!!
la 24.07.2012, 21:01
Ce harnica ai fost, bravo!
COMENTEAZA