Tarta cu prune si crumblePostat de postavaru in Prajituri Este vremea prunelor si vreau sa profit din plin de ele. Pentru astazi am ales o tarta cu o usoara aroma de scortisoara. Este foarte usor de preparat si mult mai usor de devorat :). Inapoi la reteta |
mi-ar trebui un emoticon cu ingeras
. Eu stiu ca de fapt esti ingeras
Rocsi
Delicioasa tarta asta....dar cred ca am ajuns prea tarziu, asa-i ??
tare buna
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|