Tarta cu ton

Postat de postavaru in Aperitive / Garnituri
4 Apr 2011 | 5528 vizualizari

Imi trebuia o retata rapida si buna. Am gasit-o la Gaby si mi-a placut tare mult. Va spun de pe acum ca a fost facuta, fotografiata si papata in cea mai mare viteza :). Daca va place tonul incercati-o cu incredere, pentru ca merita.

Inapoi la reteta

Comentarii (22)

la 04.04.2011, 11:08
Miha
la 04.04.2011, 11:17
un deliciu
la 04.04.2011, 11:25
Multumesc Laura
la 04.04.2011, 11:25
Adina
la 04.04.2011, 11:55
la 04.04.2011, 12:08
interesant trebuie incercata neaparat
la 04.04.2011, 12:46
bun bun
la 04.04.2011, 12:47
Mona
la 04.04.2011, 12:47
Ada sper sa-ti placa
la 04.04.2011, 12:47
Multumesc Vladimir
la 04.04.2011, 13:40
bunnnnn
la 04.04.2011, 15:04
Chiar am retinut-o la favo , ca tot am prin frigee , niste ,,tonuri"
la 04.04.2011, 17:18
la 04.04.2011, 19:35
Multumesc Lau
la 04.04.2011, 19:36
Diana se pare ca am dat tonul la tonuri

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or