Tarta fina cu capsuni si bezea
Postat de ela in Prajituri 24 Mai 2010 | 9422 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (106)
la 27.05.2010, 01:06
a deci ai pomisor va sa zica si nu zici nimic,taci
la 27.05.2010, 01:06
cand i faci inaugurarea la pomisor?

la 27.05.2010, 01:07
sau il astepti pe mircea sa vina la ianugurare
la 27.05.2010, 01:09
daca vine mircea mi-l fura ca zicea ca il voia el dar este sarac,nu are nici un galben
la 27.05.2010, 17:00
imi place la nebunie cum se formeaza picurile alea de la bezea
5 furci pt picuri
la 27.05.2010, 17:03
rocsana daca lasi cuptorul deschis putin inainte sa scoti tarta din cuptor se formeaza lacrimile acelea sau sa lasi tarta putin mai mult afara dupa ce s-a racit deja
la 27.05.2010, 19:34
nu am auzit ela...sunt asa surda k nu am auzit
la 27.05.2010, 20:10
rocsi ce nu ai auzit?
la 28.05.2010, 00:42




nimic nou

nu ne mai dai nimic ela
la 28.05.2010, 00:49
nimic,nadina ca suntem la regim de austeritate
la 28.05.2010, 00:49
pune rocsi bota pe noi asa ca mancam pe unde putem sa nu ne vada


la 28.05.2010, 08:48
yam, yam...ce as mai gusta si eu o feliuta
...felicitari arata super
la 28.05.2010, 16:21
Adina carla,multumesc
la 06.06.2010, 20:10
Wow, ce bine arata !
Am facut tarta cu tot felul de fructe , dar fara bezea. Buna idee !
Chiar daca sunteti la cura, o feliuta merge, dar nu una prea lata, asa de un deget pe latime, nu pe lungime
COMENTEAZA