Tartine cu crema de branza cu nuca
Postat de medioto59 in Aperitive / Garnituri 12 Mai 2013 | 5250 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (37)
la 12.05.2013, 21:50
foarte bune
la 12.05.2013, 21:52
suuuuper arata!
Ma bucur sa vad ceva nou
la 12.05.2013, 21:53
vai, cum arata!!! Felicitari pentru idee!
la 12.05.2013, 21:54
Diana au fost delicioase intradevar!
la 12.05.2013, 21:54
Super!
la 12.05.2013, 21:55
si eu ma bucur ca iti plac Inuca!.........ce ati mai trebaluit voi astazi harnicutilor?pup!
la 12.05.2013, 21:55
multumesc ,Clau!pupici!
la 12.05.2013, 21:55
delicioase medi
la 12.05.2013, 21:56
gand drag!
la 12.05.2013, 21:57
fain arata
la 12.05.2013, 21:58
multumesc,Ralu!
la 12.05.2013, 21:58
toate cele bune si tie Clau scump!
la 12.05.2013, 21:59
multumesc Edu!
la 12.05.2013, 21:59
baaaiii...nu mai exista compasiune...
))
la 12.05.2013, 22:00
o cana cu ceai si o felie de paine prajita nu puteai sa ne aduci
COMENTEAZA