Tigaie apocalipticăPostat de madi_marin in Mancaruri cu carne Cu reţeta aceasta particip la concursul lansat de Bucatar Maniac. Inapoi la reteta |

ma bucur ca iti place...
)
)
))))))
sunt foarte fericita!
E si buna tare, chiar ma gandeam sa mai fac zilele astea...
Felicitari!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|