Tocana de ardeiPostat de deyutzky in Mancaruri de post Simplu, rapid, tare bunnn....si de post, ca tot suntem in perioada postului. Inapoi la reteta |




)))
))))
Multumesc!
Ti puuup 
Arata super delicioasa tocanita ta!
Foarte usor de preparat dar super delicioasa. Bravo Deyu
)))))
credeam ca si reteta e chinchi
)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|