la 26.10.2010, 15:41 Nu mai am sperante sa mai gasesc ceva dar admir poza
la 26.10.2010, 21:24
la 26.10.2010, 22:20 Irina, hai cu totii in jurul strachiutei, ca tare frumoasa e !stii, pe vremuri mancau toti din acelasi vas; cred ca, fiecare apuca cate 1-2 dumicatei !