Tocanita de pui
Postat de Irina in Pui 25 Oct 2010 | 7951 vizualizari
Din cateva fasii de piept de pui si doua-trei legume am incropit o tocanita...
Inapoi la reteta
|
Comentarii (22)
la 25.10.2010, 22:38
Prima,pap fuguta si am plecat
la 25.10.2010, 22:46
Hai ca a mai ramas o portie!
la 25.10.2010, 22:53
Atunci vine ea..si eu???


.Mi-ai dat idee,n-am facut de mult
la 25.10.2010, 23:03
Hop si eu!
la 25.10.2010, 23:10
si euuu
5f
la 25.10.2010, 23:31
Are loc toata lumea la masaaa!
la 25.10.2010, 23:37
are loc toata lumea...dar cum mancam toti o singura portie?


la 25.10.2010, 23:39
Pai micsoram portiile, suntem fete subtiri, nu?
la 25.10.2010, 23:41


bucataras a anuntat ca e bolnav,asa ca sta in pat nu vine cu noi la masa ca sa ne dea raceala 
si mancam si portia lui 
la 25.10.2010, 23:48
Da, e racit cobza. Drept care el s-a tratat cu un suc de fructe, eu cu un pahar cu vin...
la 25.10.2010, 23:56
un vin fiert era bun si pt el 
la 25.10.2010, 23:58
eu i-am spus sa faca o baie cu apa fierbinte si sare mare,scoate raceala din organism foarte repede,transpira tare dupa baia asta si ii trece mai repede raceala,serios
la 26.10.2010, 00:29

Mai este loc la masa?
la 26.10.2010, 01:02
simpla si foarte buna
la 26.10.2010, 07:36
gustos si rapid
imi place si strachina si noi tot din strachini mancam
COMENTEAZA