Tocanita de pui

Postat de Irina in Pui
25 Oct 2010 | 7951 vizualizari

Din cateva fasii de piept de pui si doua-trei legume am incropit o tocanita...

Inapoi la reteta

Comentarii (22)

la 25.10.2010, 22:38
Prima,pap fuguta si am plecat
la 25.10.2010, 22:46
Hai ca a mai ramas o portie!
la 25.10.2010, 22:53
Atunci vine ea..si eu???.Mi-ai dat idee,n-am facut de mult
la 25.10.2010, 23:03
Hop si eu!
la 25.10.2010, 23:10
si euuu 5f
la 25.10.2010, 23:31
Are loc toata lumea la masaaa!
la 25.10.2010, 23:37
are loc toata lumea...dar cum mancam toti o singura portie?
la 25.10.2010, 23:39
Pai micsoram portiile, suntem fete subtiri, nu?
la 25.10.2010, 23:41
bucataras a anuntat ca e bolnav,asa ca sta in pat nu vine cu noi la masa ca sa ne dea raceala si mancam si portia lui
la 25.10.2010, 23:48
Da, e racit cobza. Drept care el s-a tratat cu un suc de fructe, eu cu un pahar cu vin...
la 25.10.2010, 23:56
un vin fiert era bun si pt el
la 25.10.2010, 23:58
eu i-am spus sa faca o baie cu apa fierbinte si sare mare,scoate raceala din organism foarte repede,transpira tare dupa baia asta si ii trece mai repede raceala,serios
la 26.10.2010, 00:29
Mai este loc la masa?
la 26.10.2010, 01:02
simpla si foarte buna
la 26.10.2010, 07:36
gustos si rapid imi place si strachina si noi tot din strachini mancam

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or