Tocanita de pui cu piure de cartofi cu cascaval
Postat de Sim0naWorld in Pui 19 Noi 2012 | 6269 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (27)
la 19.11.2012, 19:46
Ioi, ce ne-ai adus in seara asta, mai ai?
la 19.11.2012, 19:46
Ce bunatate
la 19.11.2012, 19:47
Aşa faci tu când eşti răcită? Nu te mai opreşti din gătit?
la 19.11.2012, 19:47

la 19.11.2012, 19:48
bunatate de bunatate!

la 19.11.2012, 19:49
Mmmmm numai buna de papat
la 19.11.2012, 19:53
pai noi te-am trimis sa te faci bine,acuma ce-ai cu noi de ne pedepsesti in halul asta? 
la 19.11.2012, 19:59
Merisor
mai fac!! 
Geanina 
Padre, la cat de rau imi e.. as manca numa` muraturi
asta-s mai vechi 
Elena_Daria 
Rocsi 
Dia, las ca te invit la pastrama, ca sa ma ierti!
la 19.11.2012, 19:59
ce buna ee.....arata fffff bine
la 19.11.2012, 20:00
nu-mi place,da' vin sa stau cu voi
la 19.11.2012, 20:02
mmmm....ce mancare buna
la 19.11.2012, 20:13
andreea_angelo multumesc 
Dia
tu te ocupi cu entertainment-ul 
diana_k,
la 19.11.2012, 20:14
ma asez cumintica la masa. Tre' sa fie tare buna mancarica asta...
la 19.11.2012, 20:24
foarte bine arata tocanita
COMENTEAZA