Tort aniversarPostat de pusikmea in Torturi Am facut acest tort pentru o prietena, care maine implinete o frumoasa varsta. M-a lasat pe mine sa aleg modelul si am ales sa-l ornez cu 2 inimioare reprezentand copilasii ei ( fetita si baiat) si pentru faptul ca este nascuta in luna iubirii. La multi ani draga mea!!!!!!!!!! Imi pare foarte rau ca nu se vad bine pozele( le-am facut cu web-ul si nu aveam suficienta lumina sau era prea puternica :( ) Inapoi la reteta |
foarte frumoase ti-au iesit ornamentele,ale mele cam lasa de dorit dar mai exersez
iar gestul minunat
La multi ani prietenei tale
...La multi ani fericitei..
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|