Tort aniversarePostat de simo_brkic in Torturi Tineam neaparat sa fac o surpriza unei prietene a carei fata azi face 18 ani ,initial ideea era sa il acopar cu ciocolata si sa il decorez,dar poi m am gandit sa copiez niste poze si sa il fac asa (pozele sunt din hartie comestibila) Inapoi la reteta |
frumos tortul
pupici! :* sincer daca v as avea aproape v as face la toate cu siguranta! ma relaxeaza sa fac torturi
am facut 2 azi ,pt 2 aniversari
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|