Tort cu crema de ciocolata
Postat de sabiradu in Torturi 2 Feb 2012 | 7782 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 03.02.2012, 11:28
Frumos!
la 03.02.2012, 20:05
Un tort frumos ca primĂvara pe care o aştept şi nu mai vine.
la 03.02.2012, 20:24
ce tort frumos!
la 03.02.2012, 21:18
Of si eu ma gandesc tot la primavara ,am plimbat azi copii cu sania si ne-am bulgarit o gramada ,sa speram ca o sa vina,o chemam noi ,cu flori,torturi ceva.
Multumesc tutror ,sunteti super dragute.
la 03.02.2012, 21:27
Ce frumos e!!!
La Multi Ani!
la 11.08.2012, 19:25
frumos
COMENTEAZA