Tort cu crema de zahar ars si mere
Postat de mamaieelena in Torturi 11 Ian 2012 | 6828 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 11.01.2012, 09:55
prima servita
la 11.01.2012, 10:17
hai ca mai am 2 portii te servesc
la 11.01.2012, 10:20
aaa era ciocolata alba ,super ,imi place vin la o portie
la 11.01.2012, 10:24
bine te astept
la 11.01.2012, 10:40
Gata , m-ai imbolnavit cu individul asta ... de zile bune mi-a casunat pe el , moamaaaaaaaaa
Vreau s-o retin la favorite , dar nu vrea
la 11.01.2012, 11:03
Fain individul, vorba Dianei!

Diana, nu poti salva reteta pentru ca inca nu e aprobata. Indata ai sa poti! 
la 11.01.2012, 11:18
arata super bine vreau si eu
la 11.01.2012, 11:49
bun bun
la 11.01.2012, 11:54
O bunăciune de tort, care se va executa cât de curând, căci ieri am fost întrebată de o prietenă dacă ştiu să fac aşa ceva, că ar vrea să-i fac. La fav cu el.
la 11.01.2012, 12:15
avai, imi curg balele pe aici
)
la 11.01.2012, 12:39
onesta multumesc
la 11.01.2012, 12:39
miha
la 11.01.2012, 12:40
eduard multumesc
la 11.01.2012, 12:40
MotanLaOale multumesc
la 11.01.2012, 12:41
anomisana multumesc
COMENTEAZA