Tort cu mere si crema de zahar arsPostat de Corina33 in Torturi Pentru bunatatea asta dulce si aromata ii multumesc Cristinei care m-a inspirat. Inapoi la reteta |



Sidy
Bunica
Multumesc tuturor, ma bucur ca va place!


Cu mere nu am incercat, doar varianta simpla, dar sunt convinsa ca varianta aceasta e mult mai buna!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|